Czerwiec
8
2019

Lubelskie Święto Morza i Bystrzycy

AZS Lublin nie zabranie na festynie z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę dostępu do morza, który odbędzie się w sobotę (15 czerwca) nad Zalewe... Czytaj więcej

Czerwiec
7
2019

Trzy uczelnie z Lublina wystartowały na żeglarstwie

Akademickie Mistrzostwa Polski w żeglarstwie to przede wszystkim przepiękna pogoda przy której rywalizowały trzy uczelnie lubelskie.  Tegoroczne AM... Czytaj więcej

Czerwiec
6
2019

Lubelska uczelnia z medalem AMP

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie wywalczył srebrny medal na turnieju Akademickich Mistrzostw Polski w piłce nożnej mężczyzn - Finał.  Po ze... Czytaj więcej

Czerwiec
4
2019

UMCS Lublin najlepszy w Województwie - Wideo

Dwunasta edycja Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego została rozegrana pod dyktando Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Niespodz... Czytaj więcej

Czerwiec
3
2019

Wypromowaliśmy się na Sport Festival

AZS Lublin już po raz kolejny promował sport i kulturę fizyczną wsród mieszkańców Lublina. Zaprezentowaliśmy swoją szeroką działalność na Spo... Czytaj więcej

Czerwiec
3
2019

Medal Romanek na AMP w jeździectwie

Emilia Romanek zdobyła brązowy medal w klasyfikacji Uczelni Społeczno-Przyrodniczych na Akademickich Mistrzostwach Polski w jeździectwie.  Zawody odbyły s... Czytaj więcej

Maj
30
2019

Walka o finał - AMP w siatkówce plażowej

Agnieszka Krawczyk z Adrianną Gaś z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie wygrały turniej pań, u mężczyzn najlepsi okazali się Ernest Plizga i Kamil Warzocha ... Czytaj więcej

Maj
30
2019

Znamy wyniki ostatniej dyscypliny AMWL

Niespodziewanie to lekka atletyka zakończyła zmagania studentów w ramach Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w roku akademickim 2018/2... Czytaj więcej

Maj
27
2019

Turniej AMP w siatkówce plażowej - Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy na Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej - Półfinał C, który odbędzie się w dniach 28-30 maja 2019 roku... Czytaj więcej

Maj
27
2019

Lubelskie medale na AMP w lekkiej atletyce

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce zostały połączone z Mistrzostwami Polski AZS i odbyły się na dniach 23-26 maja 2019 roku w Łodzi. Podczas aż t... Czytaj więcej

Maj
27
2019

UMCS Lublin z brązowym medalem

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie jako jedyna lubelska uczelnia wystąpiła na turnieju Akademickich Mistrzostw Polski w koszykówce kobiet - ... Czytaj więcej

Maj
27
2019

Akademickie Mistrzostwa Polski w karate - wyniki

Kilka medali zdobyli studenci Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na Akademickich Mistrzostwach Polski w karate.  Zawody odbyły się na dniach... Czytaj więcej