Turniej indywidualny w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn odbędzie się w dniu 24 września (poniedziałek) w sali nr 1 Centrum Kultury Fizycznej Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie (ul. Langiewicza 22) wg następujące terminarza:
- godz. 9:00 - rozgrzewka i zapisy
- godz. 9:30 - losowanie drabinek
- godz. 9:45 - początek gier
Swój udział w turnieju kobiet zgłosiły szkoły:
1. II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie
2. V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie
3. IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lublinie
4. Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów w Lublinie
5. IV Liceum Ogónokształcące im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej
6. II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie
7. Lubelskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. K. K. Baczyńskiego w Lublinie
8. Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie
9. Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. F. Kleeberga w Dęblinie
Swój udział w turnieju mężczyzn zgłosiły szkoły:
1. II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie
2. V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie
3. XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie
4. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie
5. Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów w Lublinie
6. IV Liceum Ogónokształcące im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej
7. Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie
8. II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie
9. Lubelskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. K. K. Baczyńskiego w Lublinie
10. Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie
11. Zespół Szkół nr 2 w Lubartowie
12. Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. F. Kleeberga w Dęblinie
Do pobrania:
WYNIKI - pobierz
Regulamin techniczny - pobierz
Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej
realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin