Akademickie Mistrzostwa Polski w brydżu sportowym
Marzec
20
2019

Udanie zaprezentowali się pracownicy i studenci Politechniki Lubelskiej na Akademickich Mistrzostwach Polski w brydżu sportowym, które zostały przeprowadzone w dniach 15-17 marca 2019 roku we Wrocławiu. Na turnieju nie zabrakło również reprezentantów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Wojciech Okuniewski i Piotr Waniurski zajęli ósme miejsce w Finale A turnieju par, był to jednocześnie piąty wynik wśród Uczelni Technicznych. Dobry występ m.in. na turnieju par pozwolił Politechnice Lubelskiej zająć jedenaste miejsce w klasyfikacji generalnej uczelni. Cztery miejsca wyżej znaleźli się w zestawieniu Uczelni Technicznych, natomiast UMCS Lublin zajął ósme miejsce wśród Uniwersytetów.